Prace porządkowe na zbiorniku Leśny 718 – 23.06.2018

Zarząd Koła PZW 28 Knurow informuje, że w dniu 23 czerwca 2018 (sobota) na zbiorniku Leśny 718 odbędą się sprzątanie brzegów oraz prace porządkowe.

Pragniemy zaprosić do pomocy wszystkich chętnych wędkarzy, członków naszego koła! Każda pomoc będzie mile widziana, dzięki czemu prace będą mogłby być wykonane szybko i sprawnie.

Po raz kolejny zwracamy się również z apelem do wędkarzy, którzy spędzają czas na zbiorniku o zachowanie czystości i ładu na łowisku. Pamiętajcie, że wywóz śmieci ze zbiornika to koszta, które ponosi nasze koło – a w związku z tym wszyscy wędkarze. Pieniądze, wydawane na ten cel mogą być wykorzystane w inny sposób, np. na zarybienie. Szanujcie więc swoje składki, pieniądze swoje i swoich kolegów!

Jeżeli widzicie wędkarzy, którzy w sposób beszczelny pozostawiają na łowisku śmieci nie wahajcie się reagować. Zwracajcie uwagę a jeśli to nie przynosi skutku informujcie o tym władze koła lub SSR. Nasze łowiska są wspólnym dobrem, również Waszym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.